KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13925018
nr 1392 5018
Anders Medstrand
(f. 1947), Sverige
Etsning, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, daterad 1989. Motivet: 27x19, yttermått inklusive ram: 55x41
Kondition: nagg
Anders Medstrand, svensk bildkonstnär född 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:26:08
23/4 20:59:52
100 kr
26/4 09:19:35